Investeren in de jongeren, is investeren in de toekomst!
Loading...
Onze Vestigingen 2017-07-15T22:53:16+00:00

Amersfoort

Juliettestraat 44,
3816 RC Amersfoort, Nederland

Email: amersfoort@mgtjongeren.nl

Amsterdam Nieuw West

Groenpad 2,
1068 EB Amsterdam
Email: nieuwwest@mgtjongeren.nl

Amsterdam West

Baas Gansendonckstraat 2,
1061 DA Amsterdam
Email: info@mgtjongeren.nl

Amsterdam Ayasofya

Piri Reïsplein 1,
1057 KH Amsterdam
Email: info@mgtjongeren.nl

Amsterdam Zuid

Govert Flinckstraat 286,
1073 CG Amsterdam

Email: zuid@mgtjongeren.nl

Barneveld

Govert Flinckstraat 286,
1073 CG Amsterdam

Email: info@mgtjongeren.nl

Beverwijk

Wijk aan Duinerweg 12,
1944 TV Beverwijk

Email: beverwijk@mgtjongeren.nl

Deventer

Sint Jurrienstraat 42,
7412 XJ Deventer

Email: deventer@mgtjongeren.nl

Enschede

Veilingstraat 3,
7545 LZ Enschede

Email: enschede@mgtjongeren.nl

Haarlem

Lange Herenstraat 8,
2011 LH Haarlem

Email: fatih@mgtjongeren.nl

Haarlem Furkan

Wenenstraat 4,
2034 CR Haarlem

Email: furkan@mgtjongeren.nl

Heemskerk Ulu

Duitslandlaan 3-A,
1966 XA Heemskerk

Email: heemskerk@mgtjongeren.nl

Hilversum

Herenstraat 8,
1211 CB Hilversum

Email: hilversum@mgtjongeren.nl

Hoofddorp

Wormerstraat 27,
2131 AX Hoofddorp

Email: hoofddorp@mgtjongeren.nl

Hoogezand

B. van Royenstraat 22,
9602 CJ Hoogezand

Email: info@mgtjongeren.nl

Oldenzaal

Scholtenhoeklaan 2,
Scholtenhoeklaan 2

Email: info@mgtjongeren.nl

Soest

Dalweg 77,
3764 BT Soest

Email: soest@mgtjongeren.nl

Utrecht

Royaards van den Hamkade 18,
3552 CM Utrecht

Email: utrecht@mgtjongeren.nl

Weesp

Papelaan 47,
1382 RH Weesp

Email: weesp@mgtjongeren.nl

Zaandam

Steve Bikoplein 1,
1501 PX Zaandam

Email: zaandam@mgtjongeren.nl

WAT KUN JE DOEN BIJ EEN VESTIGING?

  • Sportieve activiteiten zoals voetbal, paintbal, survivelen etc.
  • Wekelijkse religeuze bijeenkomsten.
  • Een lokaal voor jongeren beheerd door jongeren.
  • Islamitische lessen
  • Gemeenschappelijke activeiten.

Deelnemen?

Wil jij ook deelnemen aan het verspreiden van het goede nieuws? Wil jij jou steentje bijdragen aan de gemeenschap? Neem dan contact op met ons of met één van onze vestigingen.

CONTACT